Światowy Dzień Uśmiechu w szkole

8 października obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Uśmiechu. Tego dnia wolontariusze szukali na przerwach najbardziej roześmianych twarzy, a ich właścicielom wręczono wlepki z uśmiechem, który zobowiązywał utrzymanie go do końca dnia. Po kilku przerwach korytarze zapełnione były serdecznymi i ciepłymi uśmiechami. Chętni uczniowie mogli wziąć udział w konkursie na najpiękniejszy uśmiech. Śmiechu przy nich było co nie miara, pamiątką tego dnia jest galeria uśmiechów widniejąca na gazetce szkolnego korytarza.

Zwycięzcy konkurs na najpiękniejszy uśmiech to: Zosia Najbar (kl.1a), Weronika Korczyńska (kl.1a) oraz Szymon Tobiczyk (kl.3a).

Światowy Dzień Uśmiechu przeprowadzili opiekunowie Szkolnej Rady Wolontariatu panie Dorota Guca i Agnieszka Franczok-Kuczmowska.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy aby ich uśmiechy nie gasły !