Zapraszamy do udziału w akcjach charytatywnych

Samorząd Uczniowski oraz Szkolna Rada Wolontariatu zapraszają do wzięcia udziału w tegorocznych akcjach charytatywnych:

• Pierwsza z nich dotyczy zbiórki pieniędzy oraz artykułów dla Skawińskiego Stowarzyszenia Pomocy dla Zwierząt. Przyjmujemy: koce, karmę dla psów i kotów, zabawki oraz artykuły pielęgnacyjne. Zbiórka trwa do 16 grudnia.

• Akcja „Góra Grosza, celem przedsięwzięcia jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać. Akcja trwa do 2 stycznia.