Zbiórka dla Skawińskiego Stowarzyszenia Pomocy dla Zwierząt

Podsumowanie i podziękowania za zbiórkę żywności dla bezdomnych zwierząt

Z całego serca dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom,  którzy wsparli  szkolną akcję zbiórki żywności dla bezdomnych kotów. Wszystkie wasze dary zostały przekazane Skawińskiemu Stowarzyszeniu Pomocy dla Zwierząt. Cieszymy się ogromnie, że pomimo trudnego czasu, znalazły się serca otwarte na dobro tych najmniejszych, którzy tak bardzo nas potrzebują,  zwłaszcza zimą. Dziękujemy, za koce, legowisko, karmę  i przysmaki dla psów i kotów.

W ramach akcji udało  się zebrać  84 puszki z mokrą karmą  (480-400 g), 30 puszek  (85 g), 43 saszetki (100 g)  oraz 64 kg suchej karmy. To naprawdę bardzo wiele i pokazuje, że los bezdomnych i porzuconych zwierząt nie jest obojętny uczniom naszej szkoły.

W imieniu szczęśliwych psiaków i kociaków serdecznie dziękujemy.