Walentynki 2021

Dzień świętego Walentego to dzień miłości i przyjaźni,  obchodzony na całym świecie. W tym szczególnym dniu  14 lutego obdarowujemy bliskich naszemu sercu laurkami bądź upominkami , zwracając w ten sposób uwagę, że są dla nas ważni.

Z tej okazji w naszej szkole rusza „Poczta Walentynkowa”. Uczniów klas I-III zapraszamy do wykonania laurki  i wrzucenia jej  do szkolnej skrzynki, która znajdować się będzie  na parterze  przy wejściu do świetlicy. Wszystkie laurki z życzeniami  zostaną  dostarczone w dniu 15 lutego 2021 r. Nie zapomnijcie podpisać dla kogo jest  laurka (imię, nazwisko, klasa).

Uczniowie klas 4-8  mogą przesyłać walentynki na szkolną pocztę walentynkową sp4walentynki@gmail.com . Wszystkie zostaną dostarczone drogą mailową do wskazanych  w wiadomości odbiorców.