• Odwiedziło nas: 1203284

Jesteś tutaj: Start / start / Orszak Trzech Króli

Orszak Trzech Króli

W tym roku ulicami naszego miasta już piąty raz przeszedł  Orszak Trzech Króli. Społeczność Szkoły Podstawowej nr4 kolejny raz włączyła się czynnie w ten pochód. W strojach koloru zielonego, w koronach na głowach, z kolędą na ustach przeszliśmy od Szkoły Podstawowej nr1 na skawiński rynek, gdzie odbywała się dalsza część uroczystości.

W tym roku znowu przypadł nam zaszczyt wytypować spośród rodziców naszych uczniów Króla Melchiora V. Chętnie zgodził się nim zostać p. Darek Janek, tata Michała.

Godnie prowadził nasz Orszak Azjatycki, pięknie przebrane i radosne dzieci, które przy sprzyjającej temperaturze zgromadziły się licznie na wyznaczonym miejscu, za co Królowi, uczniom i rodzicom serdecznie dziękujemy.