Sukcesy sportowe 2019/2020

Artykuły

2019-12-11

III miejsce w Gminnych Igrzyskach Dzieci w Koszykówce Chłopców

Szkoła Podstawowa nr 4 zdobyła 3 miejsce w Gminnych Igrzyskach Dzieci w Koszykówce Chłopców
14. Antoni Kondaszewski - 6A

Wielkie gratulacje dla chłopców za walkę i piekną rywalizację sportową :)
Paweł Czajka
2019-12-02

Kacper Kisielewski wraz z drużyną został wicemistrzem Europy Środkowej w brydżu sportowym!

1 grudnia 2019 roku w Pradze Kacperek Kisielewski z klasy 5b wraz z kolegami wywalczył drużynowe wicemistrzostwo Europy Środkowej juniorów w kategorii do 12 lat. W Mistrzosrwach uczestniczyli oprócz Polaków: Czesi, Słowacy, Łotysze. Austryjacy, Węgrzy i Estończycy.

Wicemistrzami U12 została drużyna CKiS w Skawinie w składzie: Kacper Kisielewski (uczeń naszej szkoły), Ignacy Kotewicz, Jan Trojak, Antoni Wójtowicz! Jak podaj trener Marcin Kuflowski to chyba największa niespodzianka całych zawodów! 9, 9, 10, 12 lat!!!

> Polski Związek Brydża Sportowego

>Gmina Skawina

> Centrum Kultury i Sportu w Skawinie.

Gratulujemy Kacperkowi, Państwu Rodzicom i Trenerowi!

2019-10-01

Wielki sukces Kacpra Kisielewskiego w Mistrzostwach Polski Młodzików w Brydżu Sportowym!

Miło nam poinformować, iż uczeń klasy 5B Kacperek Kisielewski wraz z partnerem brydżowym Antonim Wójtowiczem z SP6 zdobył w miniony weekend 3 złote medale w Mistrzostwach Polski Młodzików w Brydżu Sportowym w kategorii do lat 10. Chłopców trenuje Pan Marcin Kuflowski. Złote medale zostały wywalczone w kategorii open, par chłopców oraz drużynowo.

Serdecznie gratulujemy Chłopcom, Państwu Rodzicom oraz Panu Trenerowi. Życzymy dalszych sukcesów brydżowych!