• Odwiedziło nas: 1194379

ŚWIĘTY MIKOŁAJ W NASZEJ SZKOLE

Mikołajki to szczególny dzień, na który z utęsknieniem czekają wszystkie dzieci. Naszą szkołę święty Mikołaj odwiedził 5 grudnia. Już od rana można było ujrzeć na korytarzu dzieci ubrane w czerwone stroje oraz mikołajkowe czapeczki.

Święty Mikołaj najpierw spotkał się na sali gimnastycznej z uczniami klas 1-3 oraz z dziećmi z Oddziału Przedszkolnego, gdzie miał okazję podziwiać występ artystyczny przygotowany przez klasę 3a i panie: Agnieszkę Siatę i Marzenę Gaczorek. Pokaz pełen był wesołych tańców, piosenek i wierszyków o tematyce mikołajowej. Następnie wyczekiwany Gość udał się do każdej z klas był wręczyć wszystkim dzieciom miłe upominki.

Święty Mikołaj nie zapomniał również o starszych uczniach. W towarzystwie Pomocników odwiedził starsze klasy i obdarował je cukierkami.

Mamy nadzieję, że Święty Mikołaj miło zapamięta naszą szkołę.