• Odwiedziło nas: 1194476

Jesteś tutaj: Start / start / Konkurs

Konkurs plastyczny

Samorząd Uczniowski zaprasza klasy I – III oraz Oddział Przedszkolny do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Mój pupil – zwierzak”. Zadaniem uczestników jest samodzielne wykonanie płaskiej pracy plastycznej w formacie A4 ilustrującej zwierzątko, którym opiekuje się dziecko wraz z rodziną lub zwierzak, o którym dziecko marzy. Technika wykonania jest dowolna. Prace prosimy dostarczać do  31 stycznia do P. Pauliny Zwierz.

Konkurs plastyczno – literacki

Samorząd Uczniowski zaprasza klasy IV – VIII do wzięcia udziału w konkursie plastyczno - literackim pt. „Mój pupil – zwierzak”. Zadaniem uczestników jest samodzielne wykonanie ilustracji pupila oraz napisanie krótkiego wiersza, opowiadania lub opisu zwierzątka, którym opiekuje się dziecko wraz z rodziną lub zwierzaka, o którym dziecko marzy. Prace o maksymalnym formacie A3  prosimy dostarczać do  31 stycznia  do p. Pauliny Zwierz.

Sedecznie zapraszamy