• Odwiedziło nas: 1192981

Sukces naszych szóstoklasistów

Z ogromną przyjemnością informujemy, że  uczniowie klasy szóstej, którzy w tym roku szkolnym przystąpili  do "Ogólnopolskiego sprawdzianu po klasie szóstej"  zaprezentowali swoje umiejętności  na bardzo wysokim poziomie...

Pomimo stresu, jaki na pewno towarzyszył uczniom  w dniu sprawdzianu, szóstoklasiści świetnie poradzili sobie z zadaniami zarówno z języka polskiego, jak i z matematyki. Na uwagę zasługuje również  fakt, że średnia z całości sprawdzianu, którą uzyskali nasi tegoroczni absolwenci to 29 pkt. Jest to średnia najwyższa w gminie, która dała naszej szkole zaszczytne pierwsze miejsce. Średnia ta jest znacznie wyższa od średniej ogólnopolskiej, która w tym roku wyniosła 24,03 pkt.

W klasyfikacji ogólnopolskiej również uzyskaliśmy wynik BARDZO WYSOKI, czyli stanin ósmy.

Jesteśmy dumni z naszych SZÓSTOKLASISTÓW i życzymy im dalszych sukcesów.

Gratulujemy wszystkim nauczycielom pracującym z uczniami w ciągu 6 lat ich edukacji w naszej szkole.