• Odwiedziło nas: 1199005

Insta.Ling

Nasza szkoła bierze udział w XIX edycji programu "InstaLing dla szkół". Uczestnictwo w programie daje bezpłatny dostęp dla uczniów i rodziców oraz nauczycieli.

InstaLing to strona WWW dla skutecznej nauki słówek.

Jak wygląda nauka z Insta.Ling?

Uczeń rozpoczyna pracę z niewielkim zestawem nowych słówek do nauki. Nauka realizowana jest poprzez quiz, w którym uczeń dopasowuje słówka bądź frazy do zdania wyświetlonego na ekranie. Aplikacja pozwala również na odsłuchanie wymowy każdego słowa, przygotowanej przez profesjonalnego lektora.

Pojedyncza sesja trwa od kilku do kilkunastu minut. Zarówno rodzice jak i nauczyciele mają wgląd w raporty z postępów dzieci. Raporty obejmują systematyczność pracy i stopień opanowania materiału. Dostęp do raportów pozwala rodzicom włączyć się w motywowanie dzieci do systematycznej pracy.

Koordynatorem programu w naszej szkole jest pani mgr Renata Okarmus. Czas trwania programu to semestr zimowy roku szkolnego 2022/2023.

Link do strony

Insta.Ling - skuteczna nauka słówek (instaling.pl)

Opis zdjęcia:

Zdjęcie przedstawia logo czarno-zółtym z napisem instaling.