• Odwiedziło nas: 1203494

Otyłość? NIE! DZIĘKUJĘ!

Zaczynamy!

Z samego początku roku szkolnego ruszamy z programem „Ruch i Zdrowe Odżywianie To Moje Wyzwanie!" Głównym celem programu jest prewencja nadwagi i otyłości dzieci i młodzieży.  We współpracy z Dziecięcym Szpitalem im św. Ludwika w Krakowie zapraszamy chętnych uczniów klas od pierwszej do piątej oraz ich rodziców do uczestnictwa. Poniżej zamieszczamy link na stronę Szpitala, gdzie znajdą Państwo dokładne informacje – także za pośrednictwem e- dziennika zostaną do Państwa Rodziców uczniów klas od pierwszych do szóstych wysłane dokładne informacje o warunkach uczestnictwa w programie.

Warto skorzystać z nadarzającej się okazji do kontaktu ze specjalistami (dietetyk, psycholog, fizjoterapeuta) oraz dodatkowych zajęć fizycznych prowadzonych na terenie szkoły, gdzie zaangażujemy dzieci do aktywności ruchowej  (aktywność tlenowa o umiarkowanej i średniej intensywności, wywołujących zmiany termoregulacyjne, podnoszenie tętno, szybszy oddech i pocenie się).

Program potrwa do 29 grudnia 2023r.