• Odwiedziło nas: 1191641

Stypendia za wysokie wyniki w nauce dla naszych uczniów!

"Wartość nauki polega na szczęściu, które ona przynosi ludziom" /Wasilij Grossman/

13 maja 2019r. Kierownik Wydziału Edukacji pan Marek Marzec uroczyście wręczył dwojgu obecnym w tym dniu w szkole uczniom pisemne potwierdzenie uzyskania stypendium Burmistrza Miasta i Gminy Skawina za wysokie wyniki w nauce za I okres roku szkolnego 2018/2019.

W kolejnych dniach pani dyrektor Anita Karczewska wręczyła taki dokument pozostałym stypendystom oraz pogratulowała wszystkim uczniom, którym udało się zdobyć to wyróżnienie. Byli to następujący uczniowie:

1.Michał Janek kl. 7b

2. Oskar Królik kl. 8a

3. Michał Ptaszyński kl. 7b

4. Aleksandra Ziarko kl. 7a.

Cieszymy się, że ta nagrody stała się udziałem również uczniów z naszej szkoły i mamy nadzieję, że w przyszłości sięgnie po nią jeszcze większa grupa młodzieży, gdyż powtarzając za Stefanem Żeromskim "Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony".

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym Uczniom i Państwu Rodzicom!