• Odwiedziło nas: 1202799

Święto Edukacji Narodowej w SP4

Święto Edukacji Narodowej w SP 4”

Radosne śpiewy, kolorowe przebieranki, wiersze oraz humorystyczne scenki z życia szkoły – tak, 14 października, radośnie przebiegał Dzień Nauczyciela w Szkole Podstawowej nr 4 w Skawinie.

W tym uroczystym dniu słowa podziękowania i życzenia przekazała pracownikom szkoły Pani Dyrektor Anita Karczewska.Wyraziła ona wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Ciepłe słowa w kierunku nauczycieli wyrazili również rodzice, członkowie Rady Rodziców, dziękując za zaangażowanie w naukę i wychowanie ich dzieci oraz życząc wszystkim wytrwałości i zadowolenia.

Z kolei uczniowie klas IV – VIII swoje podziękowania i wdzięczność wyrazili w formie wierszy. Zawarli w nich słowa uznania, wielokrotnie podkreślając za co cenią swoich nauczycieli. Dodatkowo w barwny i humorystyczny sposób zaprezentowali swoje pomysły na stroje dla nauczycieli poszczególnych przedmiotów.

Rada Uczniowska pod kierunkiem Pani Pauliny Lis oraz Marzeny Gaczorek przygotowała występ artystyczny. Uczniowie w dowcipny sposób zaprezentowali scenki z życia szkoły. Humorystyczne dialogi ukazywały pracę nauczyciela jako tę, która dostarcza wielu emocji oraz wiąże się z ogromem cierpliwości. Członkowie Samorządu Uczniowskiego w imieniu całej społeczności uczniowskiej również wyrazili swoje podziękowania oraz złożyli życzenia wszystkim pracownikom szkoły.

Na koniec głos zabrała Pani Wicedyrektor Bożena Wrzoszczyk, która podsumowała wydarzenia minionego dnia, dziękując wszystkim za trud włożony w przygotowanie uroczystości oraz życząc wszystkim uczniom i nauczycielom entuzjazmu i radości w podejmowaniu codziennych wyzwań.