• Odwiedziło nas: 1202756

Akcja goni akcję czyli o naszych Wolontariuszach

W ostatnich miesiącach w naszej szkole sporo się działo jeśli mowa o akcjach charytatywnych. Dzięki bezcennemu zaangażowaniu wielu uczniów, przeprowadziliśmy zbiórki na :

- akcję UNICEF „Prezenty bez pudła” - 200 zł,

- wsparcie Fundacji Sursum Corda – 200 zł,

- rehabilitację oraz sprzęt wspomagający dla pana Leszka Krydy – 1160 zł,

- akcję Góra Grosza – 281, 35 zł

- pomoc Skawińskiemu Stowarzyszeniu Pomocy dla Zwierząt – 550 zł oraz

• 4 kołdry,

• 1 dużą poduszkę,

• 3 małe poduszki,

• 18 koców,

• 3 zabawki,

• 1 legowisko,

• 29 kg karmy suchej i mokrej dla psów,

• 9 kg karmy suchej i mokrej dla kotów.

Protokoły ze zbiórek oraz dowody wpłat złożone zostały do sekretariatu szkolnego.

Akcję koordynowali opiekunowie Szkolnej Rady Wolontariatu panie Dorota Guca i Renata Mlostek oraz opiekun Samorządu Uczniowskiego pani Paulina Lis.

W imieniu koordynatorów, serdeczne podziękowania dla wszystkich uczniów, którzy włączyli się czynnie w pomoc, poprzez przynoszenie wypieków, ich sprzedaż, zbiórki pieniędzy do puszki, pomoc w liczeniu akcesoriów i karmy a także przy protokołowaniu zbiórek. Podziękowania składamy również na ręce rodziców, którzy wspierali swoje pociechy kulinarnie a także wspierali finansowo akcje charytatywne przeprowadzone w naszej szkole.