• Odwiedziło nas: 1203002

Akcja „JESTEŚMY BIAŁO-CZERWONI”

Z okazji zbliżających się świąt narodowych: 2 maja – Dzień Flagi i 3 maja – Święto Konstytucji, zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli do wzięcia udziału w szkolnej akcji pt. „Jesteśmybiało-czerwoni”, która odbędzie się w czwartek 30 kwietnia 2020 r.

W tym dniu podczas lekcji zdalnych bądźcie ubrani na biało-czerwono. Możecie wykorzystać w tym celu odzież i/lub elementy w naszych narodowych barwach, które posiadacie w domu. Mile widziane: szaliki, flagi, czapki, biało-czerwone wstążki, chusty, spinki, własnoręcznie wykonane elementy według własnego pomysłu.

Dla chętnych: do 2 maja prześlijcie swoje zdjęcia w biało-czerwonym stroju do waszych wychowawców. Najciekawsze z nich zostaną umieszczone na stronie internetowej naszej szkoły i nagrodzone uwagą pozytywną.

Wysłanie zdjęcia do wychowawcy jest równoważne z wyrażeniem zgody na jego opublikowanie na stronie naszej szkoły http://www.sp4skawina.szkolnastrona.pl/.

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji!