• Odwiedziło nas: 1193103

Akcja „JESTEŚMY BIAŁO-CZERWONI”

AKCJA „JESTEŚMY BIAŁO-CZERWONI”

Z okazji świąt narodowych: 2 maja – Dzień Flagi i 3 maja – Święto Konstytucji, nasza szkoła wzięła udział w akcji zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski pod hasłem: „Jesteśmy biało-czerwoni”.

30 kwietnia 2020 r. uczniowie i nauczyciele przystąpili do lekcji zdalnych ubrani w stroje, w naszych narodowych barwach, które dodatkowo wzbogacili w biało-czerwony element, symbol (m.in. flagę, czapkę, szalik, wstążkę). Tak patriotycznie wystrojeni uczniowie, dali wyraz ogromnego przywiązania do swojej Ojczyzny.

Dziękujemy wszystkim za liczny udział w akcji, za ten potrzebny i ważny przejaw naszego patriotyzmu i dumy z bycia Polakiem. Dzięki temu możemy poczuć, że pomimo, iż jesteśmy teraz osobno, to jednak stoimy tu wszyscy RAZEM: odpowiedzialni i dumni z własnej tożsamości.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

Marzena Gaczorek, Barbara Leśniewska-Hundla