• Odwiedziło nas: 1193218

Akcja „Mamo, Tato - z Wami jest super”

Z okazji zbliżającego się Dnia Mamy oraz Dnia Taty, Samorząd Uczniowski zaprasza do wzięcia udziału w szkolnej akcji pod hasłem: „Mamo, Tato - z Wami jest super!”.

W ramach akcji klasy 1-3 zachęcamy do wykonania dowolną techniką pracy plastycznej, przedstawiającej wspólnie spędzone chwile ze swoją rodziną lub wykonanie laurki, a następnie sfotografowanie jej i przesłanie do opiekunów Samorządu.

Klasy 4-8 zapraszamy do wykonania fotografii, na których zaprezentujecie, jak miło i ciekawie spędzacie czas z Waszymi kochającymi rodzicami. Zdjęcia mogą przedstawiać także efekty pracy, które razem osiągniecie np. podczas wspólnego gotowania, pieczenia czy też wykonywania innych zajęć. Liczymy na Waszą pomysłowość i kreatywność!

Na fotografie czekamy do 28 maja 2020r. W treści e-maila należy podać swoje imię, nazwisko, klasę, dołączyć zdjęcie i przesłać na podane poniżej adresy. Wybrane zdjęcia zostaną zamieszczone na naszej szkolnej stronie. Dla wszystkich uczestników akcji przewidziane są uwagi pozytywne.

Wysłanie zdjęcia do opiekunów Samorządu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na jego opublikowanie na stronie szkoły http://www.sp4skawina.szkolnastrona.pl/.

Klasy 1-3 barbaralesniewska225@gmail.com

Klasy 4-8 gaczorekmarzena@interia.pl

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji!