• Odwiedziło nas: 1193093

I Ty możesz oddać głos na przemianę naszej świetlicy szkolnej!

Podobnie jak w zeszłym roku, nasza świetlica bierze udział w kolejnej edycji akcji „Się gra się ma” – tym razem pod hasłem „Playroom z wyobraźni”. Celem akcji jest przemiana świetlicy w niezwykłą przestrzeń wprost z dziecięcych marzeń!

W ramach akcji należy wykonać dowolną techniką prace plastyczne, przedstawiające świetlicę z wyobraźni. Spośród wszystkich zgłoszonych prac do organizatora akcji, Komisja Konkursowa wybierze jedną, która przekształcona zostanie w profesjonalny projekt, a firma Hasbro sfinansuje jego realizację. Nagrodami w akcji jest również 30 zestawów gier planszowych. Aby je wygrać, wystarczy głosować na naszą świetlicę na stronie www.siegrasiema.com. , na której także znajdują się wszystkie informacje dotyczące akcji. Zapraszamy do głosowania!

Akcja pod nazwą „Się gra się ma Playroom z wyobraźni” daje placówkom oświatowym szansę na przemianę świetlicy w wymarzoną salę gier dla dzieci oraz wyposażenie w zestaw gier planszowych. Akcja jest organizowana w celu promocji produktów marki Hasbro.
Od 22.10.2020 r. do 22.12.2020 r. internauci mogą głosować na dodane do Konkursu i opublikowane na Stronie Internetowej Świetlice.
Głosy mogą oddawać pełnoletnie osoby fizyczne, z zastrzeżeniem, że jedna osoba fizyczna może oddać jednego dnia tylko jeden Głos standardowy z jednego urządzenia.
Istnieją dwa rodzaje głosów: głosy standardowe oraz głosy z paragonami:
a. Głosy standardowe to głosy oddawane na Stronie Internetowej poprzez kliknięcie przycisku „Głosuj”, przy czym 1 Głos standardowy = 1 punkt w Konkursie
b. Głosy z paragonami to głosy oddawane na Stronie Internetowej, przy czym jeden Głos z paragonem = 100 punktów w Konkursie.
Oddawanie głosów standardowych odbywa się w dwóch następujących bezpośrednio po sobie krokach: Należy wybrać na Stronie Internetowej https://www.siegrasiema.com/#start galerię Świetlicy, na którą chce się oddać głos i kliknąć w przycisk „Głosuj” w galerii na Stronie Internetowej.
Głosujący może zwiększyć liczbę punktów, które zostaną przyznane Świetlicy za jeden głos Głosującego (1 głos = 100 punktów) poprzez każdorazowe wykonanie łącznie następujących czynności: zakupienie w okresie od 22.10.2020 r. do 04.11.2020 r. lub od 23.11.2020 r. do 22.12.2020 r. w sklepach Biedronka gry planszowej Hasbro tj. „Produktu Promocyjnego” i zachowanie paragonu, z którego treści wynikać będzie dokonanie zakupu Produktu Promocyjnego.