• Odwiedziło nas: 1202749

Święto Edukacji Narodowej 2020

Święto Edukacji Narodowej

14 października 2020 r. obchodziliśmy uroczyście w naszej szkole Święto Edukacji Narodowej.

Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował, nagrał i udostępnił dedykowany Pracownikom naszej szkoły krótki filmik pt. „Szkolne życie” ukazujący w sposób humorystyczny codzienne relacje nauczyciel – uczeń.

Nie mogło zabraknąć życzeń dla Dyrekcji, Nauczycieli i Pracowników szkoły, które za pośrednictwem radiowęzła w imieniu uczniów złożyli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. W podziękowaniu za okazywaną pomoc, serdeczność i trud wychowania nasza droga Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy SP4 zostali obdarowani szyszkowymi kwiatami i słodkościami.Uzupełnieniem tych życzeń był jak co roku pyszny tort przekazany przez Rodziców i Uczniów naszej szkoły, za który bardzo dziękujemy.

W tym dniu zostały również ogłoszone wyniki głosowania uczniów na „Nauczyciela na medal”. Specjalnie przygotowane odznaczenia zostały przyznane w 7 kategoriach.

A oto laureaci naszej zabawy: nauczyciel z największym poczuciem humoru – pan Tomasz Mirek, najbardziej życzliwy nauczyciel – pani Sylwia Kondek, najczęściej uśmiechający się nauczyciel – pani Anna Dovnar, najlepiej ubrany nauczyciel – pani Joanna Hyrlicka, najlepiej wysportowany nauczyciel – pani Klaudia Żurek, najbardziej sprawiedliwy nauczyciel – pani Anna Dovnar, najszybciej sprawdzający kartkówki – pani Sylwia Kondek.

Wyróżnione również medalem za prace na rzecz szkoły zostały pani Dyrektor Anita Karczewska i pani Wicedyrektor Bożena Wrzoszczyk.