• Odwiedziło nas: 1193115

Konkursy z okazji Dnia Matki

Konkurs z okazji „Dnia Matki”

Drodzy Uczniowie, zachęcamy Was do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Moja Mama w obiektywie”, zorganizowanym z okazji Dnia Matki przez Centrum Kultury i Sportu w Skawinie. Zwycięzcy konkursu wezmą udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej „Piękno Mamy w sześciu ujęciach” oraz otrzymają portret w postaci fotoobrazu. Prace konkursowe w formie elektronicznej wraz z formularzem rejestracyjnym należy przesłać do 4 maja 2021 r na adres sokol@ckis.pl z dopiskiem „Moja mama w obiektywie”. Szczegółowe informacje wraz z formularzem oraz regulaminem znajdziecie w załącznikach poniżej oraz na stronie www.ckis.pl .

Ale to nie wszystko, zapraszamy Was również do naszego szkolnego konkursu, gdzie możecie przesyłać portret swojej ukochanej Mamy. Nagrodą dla zwycięzców będzie upominek, który możecie wręczyć w tym wyjątkowym dniu jakim jest „Dzień Matki” 26 maja. Fotografie prześlijcie na adres barbaralesniewsa225@gmail.com (klasy 1-4) bądz gaczorekmarzena@interia.pl (klasy 5-8) do dnia 16 maja 2021.