• Odwiedziło nas: 1193220

Centrum Młodzieży w Krakowie zaprasza do zabawy plastycznej

Zapraszamy do udziału w zabawie plastycznej z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka zorganizowanej przez Centrum Młodzieży w Krakowie. Dzieci z całej Polski mogą przygotować autoportret lub portret znajomego dziecka, którym może być brat, siostra, koleżanka czy dziecko z sąsiedztwa i przesłać w formie skanu/zdjęcia drogą elektroniczną do 10 maja 2021 r. na adres: adranka@cmjordan.krakow.pl .

Dla autorów prac, które zostaną wybrane przez jury, zostanie przygotowana niespodzianka, a najlepsze z nich zostaną nagrodzone specjalnymi upominkami. Portret bądź autoportret możecie wykonać w dowolnej technice plastycznej, liczy się wasza pomysłowość.

Pamiętajcie aby nadesłane prace zawierały dane : imię i nazwisko autora pracy, wiek, imię i nazwisko opiekuna, kontakt e-mailowy, telefoniczny, adres pocztowy oraz zgodę na publikację pracy na stronie Centrum Młodzieży ( www.cmjordan.krakow.pl ) oraz na profilu CM na Facebooku. Dodatkowe informacje wraz z regulaminem i kartą zgłoszenia znajdziecie na stronie http://cmjordan.krakow.pl/konkursy/konkurs-na-dzien-dziecka .