• Odwiedziło nas: 1193231

Mój talent, moja pasja

Mój talent - moja pasja

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich uczniów i nauczycieli do wzięcia udziału w akcji „Mój talent – moja pasja”.

Waszym zadaniem będzie przesłanie max. 3 zdjęć na których przedstawicie swój talent, pasję, którą rozwijacie w czasie wolnym. Mamy tu na myśli każdą aktywność, której poświęcacie czas i się w niej doskonalicie np. związaną z działalnością artystyczną, kulinarną, gospodarczą, sportem, majsterkowaniem, rozrywkami intelektualnymi, uczeniem się itd. Prosimy, aby w treści wiadomości mailowej znalazł się jej krótki opis – np. czego dotyczy, jak ją rozwijacie czy macie jakieś związane z nią sukcesy. Na wasze maile czekamy do 4 czerwca 2021 r.

barbaralesniewska225@gmail.com (klasy 1-3)

gaczorekmarzena@interia.pl (klasy4-8)

Wzięcie udziału w akcji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowanie fotografii wraz z opisem na stronie szkoły http://www.sp4skawina.szkolnastrona.pl/.

Dla wszystkich uczestników przewidziane są uwagi pozytywne.

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji!