• Odwiedziło nas: 1193202

Stypendyści Burmistrza MiG Skawina

Pierwszy okres roku szkolnego już dawno za nami ale w dniu dzisiejszym, przy pięknej słonecznej pogodzie pani dyrektor Anita Karczewska wraz z panią wicedyrektor Bożeną Wrzoszczyk oficjalnie wręczyły uczniom naszej szkoły dokumenty potwierdzające uzyskanie stypendium naukowego Burmistrza Miasta i Gminy Skawina za pierwszy okres nauki roku szkolnego 2020/2021.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów, gdyż aż 12 z nich znalazło się w zaszczytnym gronie 56 uczniów z całej Gminy Skawina, którzy otrzymali stypendium. Osiągnięcie tego sukcesu nie było łatwe, gdyż należało uzyskać średnią co najmniej 5,3, co przy nauce zdalnej było zadaniem utrudnionym.

Nagrodzeni uczniowie:

1. Marcel Kula kl. 7a

2. Michał Jakubas kl. 7b

3. Malwina Ożóg kl. 7b

4. Laura Pławecka kl. 7b

5. Zofia Wątor kl. 7b

6. Amelia Wcisło kl. 7c

7. Zofia Walczyńska kl. 8a

8. Zofia Bobak kl. 8b

9. Anna Kolberg kl. 8b

10. Bruno Niedbała kl. 8b

11. Alicja Rusek kl. 8b

12. Wojciech Zawada kl. 8b

Dodatkowo Bruno Niedbała z klasy 8b otrzymał wyróżnienie , gdyż został laureatem Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym oraz życzymy dalszych sukcesów, a naszym Ósmoklasistom jasności umysłu podczas zbliżającego się egzaminu.

Tym samym zachęcamy pozostałych uczniów do systematycznej i wytężonej pracy, która z pewnością przełoży się na zdobycie szczytów w kolejnych latach.