• Odwiedziło nas: 1193213

Akcja „Mój talent-moja pasja ‘

Akcja „Mój talent-moja pasja "

Z okazji Dnia Dziecka Samorząd Uczniowski przeprowadził akcję „Mój talent moja pasja” dla wszystkich chętnych uczniów oraz pracowników szkoły. Celem akcji było przedstawianie swoich talentów lub zainteresowań i podzielenie się nimi ze społecznością szkolną.

Adresaci mieli możliwość przesłania fotografii i wypowiedzenia się, co jest dla nich ważne i pasjonujące. Cieszymy się, że znalazły się osoby, które chciały się podzielić swoimi zainteresowaniami. Wśród realizowanych pasji znalazły się piłka nożna, jazda na hulajnodze, gra na instrumentach takich jak perkusja, gitara czy trąbka oraz aktorstwo. Z kolei nasi pracownicy szkoły chętnie spędzają czas na wędrówkach, wycieczkach, wyścigach samochodowych czy też tańcu. Mamy nadzieję, że przedstawione talenty i hobby będą dla nas wszystkich inspiracją do rozwoju swoich dotychczasowych umiejętności, ale i także motorem do poszukiwania nowych aktywności, którym możemy się poświęcić w czasie wolnym.

Wszystkim uczestnikom akcji serdecznie dziękujemy za udział, a Was zachęcamy do dalszego rozwijania swoich zainteresowań. Zapraszamy do galerii.