• Odwiedziło nas: 1193595

Spotkanie z dietetykiem

Dnia 17 czerwca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu z dietetykiem. Pan Arkadiusz Kucharski z firmy Dobry Dietetyk poświęcił nam swój czas i podzielił się za pomocą łączy internetowych swoją wiedzą. Pan Arkadiusz, oprócz tego, iż przekazał uczniom wiedzę na temat jakości i ilości przyjmowanego pożywienia, okazał także wsparcie i zrozumienie, iż w dobie pandemii wiele osób zostało dotkniętych nadmiarem kilogramów; że jest z tego wyjście. Zaznaczył także, że nie powinno to być powodem do kpin i żartów ze strony innych osób.

Pan Arkadiusz Kucharski przekazał również na użytek szkoły ciekawe materiały, które zostały umieszczone poniżej. Zachęcamy do zapoznania się z nimi; znajdą tam Państwo zalecenia żywieniowe dla dzieci oraz przykłady przepisów na smaczne i zdrowe śniadanka.