• Odwiedziło nas: 1203533

Spotkanie autorskie z Kazimierą Woźniak

W miniony piątek uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w spotkaniu autorskim z panią Kazimierą Woźniak i dyrektorem Muzeum Regionalnego w Skawinie Czesławem Gąsiorowskim. Zaproszeni goście przeczytali dzieciom utwór " WYCIECZKA ROWEROWA ZE SKAWINY DO KORABNIK". Jest to już siódma bajka pani Kazimiery kierowana do dzieci. Pan Gąsiorowski zaprezentował również dwie mini książeczki „W dziewiętnastowiecznej Skawinie” oraz „Jak król Jan III Sobieski odwiedził husarię przed wyprawą wiedeńską”.

Dziękujemy Gościom za przybycie i przybliżenie nam wszystkim korabnickich zakątków oraz za przekazane egzemplarze książeczek.

Opis zdjęcia:

Na zdjęciu kobieta w białej bluzce i kolorowej spódnicy z białym fartuszkiem. Postać ma kolorową chustę zarzuconą na ramiona oraz czerwone korale na szyi. Za kobietą dekoracja przedstawiająca dane teleadresowe Szkoły Podstawowej nr 4 w Skawinie wraz z fotografiami z uroczystości szkolnych.