• Odwiedziło nas: 1203378

Światowy Dzień Uśmiechu

W dniu 1 października przypadał „Światowy Dzień Uśmiechu” . To radosne święto miało nam przypomnieć o tym, że ,,śmiech to zdrowie’’. Pomysłodawcą tego dnia był Harvey Ball, autor znanego na całym świecie symbolu żółtej buźki, tzw. ,,smiley face’’, stworzonej w 1963 r. Symbol ten reprezentuje dokładnie to, co na co dzień chcemy dostrzegać jak najczęściej u innych ludzi – bezinteresowny uśmiech i radość życia.

Dlatego też w naszej szkole zaproszono wszystkich uczniów do zabawy, polegającej na obdarowywaniu innych uśmiechem i dobrym słowem. W poniedziałek 4 października uczniowie założyli żółte elementy garderoby, a Samorząd Uczniowski przygotował wyzwalacze uśmiechu w postaci zabawnych i życzliwych teksów na drzwiach klasopracowni. Wszyscy zainteresowani mieli również możliwość wykonania zabawnego zdjęcia z użyciem wesołych akcesoriów.

Zapraszamy do galerii z fotografiami z tego dnia na naszej stronie Facebook (18) Szkoła Podstawowa nr 4 Skawina | FacebookPamiętajcie, aby uśmiechać się, bo przecież śmiech to zdrowie!

Opis zdjęcia:

Zdjęcia przedstawia dwie uczennice trzymające przy twarzy dekoracje na patyczkach. Za dziewczynkami tablica z napisami: "Światowy Dzień Uśmiechu", "Dziś jest twój dzień" oraz "Zapraszamy na sesję fotograficzną Usmiech proszę".