• Odwiedziło nas: 1193702

Pasowanie na Czytelnika 2021

W dniu 26 listopada 2021 roku odbyło się Pasowanie na Czytelnika uczniów klasy 1a i 1b. Uczniowie w odświętnych strojach, w obecności pani dyrektor Anity Karczewskiej oraz pań wychowawczyń, zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników biblioteki szkolnej. Uroczystość umilił występ klasy 5a, która wraz z panią Honoratą Liszką przygotowała krótkie przedstawienie traktujące o książkach i bahaterach bajkowych. Basrdzo cieszymy się że biblioteka szkolna zyskała nowych czytelników, którym życzymy  wielu wspaniałych przygód w krainie książek.

Anna Stekla- nauczyciel bibliotekarz

Galeria z uroczystości: (12) Facebook

Opis zdjęcia:

Fotografia przedstawia cztery dziewczynki siedzące wokół stolika, na którym leżą dwie książki i koszyczek. Jedna z uczennic z chustą w kratę na ramionach trzyma mikrofon. Za dziewczynkami tablica z napisem "PASOWANIE NA CZYTELNIKA" oraz roll up z tekstem Biblioteka Szkoły Podstawowej nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Skawinie" oraz fotografiami z życia biblioteki.