• Odwiedziło nas: 1193717

Wyróżnienie dla Kornelii z klasy 3b!

Miło nam poinformować, iż uczennica klasy 3b Kornelia Wrzałek zdobyła wyróżnienie w Konkursie Plastycznym z okazji 400. rocznicy urodzin francuskiego bajkopisarza Jeana de La Fontaine’a.

Konkurs organizowany był przez Centrum Młodzieży im. H. Jordana w Krakowie, a kierowany do przedszkolaków oraz uczniów klas 1-3 szkół podstawowych Krakowa i powiatu krakowskiego. Zadanie konkursowe polegało na stworzeniu ilustracji do wybranej bajki Jeana de La Fontaine’a.  Na konkurs zostały przesłane 162 prace, spośród których wybrano nagrody i wyróżnienia.

Gratulujemy Kornelii i Państwu Rodzicom oraz życzymy wielu sukcesów w kolejnych konkursach!

Opis zdjęcia:

Na fotografii dziewczynka na czarnym tle trzymająca dyplom za wyróżnienie w konkursie.