• Odwiedziło nas: 1195162

Mikołajki HO HO HO

Mikołajkowa akcja

Mikołajki  to szczególny czas dla każdego dziecka, dlatego w naszej szkole tradycyjnie jak co roku  6 grudnia  odbyła się mikołajkowa akcja,  podczas której  przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego odwiedzili klasy  w  świątecznych przebraniach  i przekazali uczniom słodkie upominki.

Słodycze zostały przywiezione na świątecznych sankach. Aniołek i diabełek wraz z elfem sprawdzali poziom grzeczności w każdej klasie za pomocą  magicznego urządzenia, gdy  Symulator grzeczności wykazał ,iż uczniowie zasłużyli na prezent,  Mikołaj przekazywał  paczuszkę słodyczy przewodniczącemu klasy. Również nauczyciele otrzymali słodki upominek  za swoją cierpliwość i zaangażowanie w proces nauczania i wychowania wszystkich  dzieci. Ten wyjątkowy dzień uczniowie w czerwonych czapeczkach na głowie oraz w strojach w barwach czerwonych symbolizujących kolor stroju świętego Mikołaja,         zapewne zapamiętają na długi czas.

6 grudnia uśmiech gościł na twarzach wielu dzieci. Wszyscy zainteresowani  mieli również możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia z użyciem mikołajkowych gadżetów.
Zapraszamy do galerii TUTAJ

Ho ho ho

Opis zdjęcia:

Na fotografii dwie dziewczynki i chłopiec. Uczniowie przykładają do twarzy świąteczne dekoracje. Jedna dziewczynka przykłada atrybuty Mikołaja czerwoną czapkę i brodę, kolejna zieloną kokardkę oraz zielono-czerwoną czapeczkę, natomiast chłopiec ma ubrany czerwony sweterek z reniferem, na głowie czapkę mikołajkową, a przy twarzy  papierowe okulary.