• Odwiedziło nas: 1195511

Podsumowanie szkolnej akcji dla Skawińskiego Stowarzyszenia Pomocy dla Zwierząt

Serdeczne dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zbiórkę żywności dla kotów oraz wsparcie akcji ”Wrzuć piątaka dla zwierzaka” .Wasze dary wraz z pieniędzmi zostały przekazane Skawińskiemu Stowarzyszeniu dla Zwierząt w Skawinie”. Udało nam się zebrać kwotę 777zł 91 gr oraz 44,570 kg suchej jak i 18,985 kg mokrej karmy dla kotków. Również dla piesków zebrano 12,450 kg suchej karmy. Wśród podarunków znalazły się także 4 koce, 2 miseczki, szampon oraz podkłady. Dziękujemy za pomoc potrzebującym zwierzakom. Jesteście wspaniali.

Marzena Kucała

Barbara Leśniewska-Hundla

Opis zdjęcia:

Fotografia przedstawia zebraną przez Samorzad Uczniowski karmę dla psów i kotów w puszkach i opakowaniach.