• Odwiedziło nas: 1195204

Walentynki 2022

14 lutego dzień Świętego Walentego

14 lutego odbyły się w naszej szkole Walentynki.

Zgodnie z symboliką święta, w tym dniu przeważał kolor czerwony, widoczny na ubraniach założonych przez uczniów i nauczycieli.

W szkole panowała walentynkowa atmosfera pełna uśmiechów i miłych słów oraz oczekiwania na rozpoczęcie działania Poczty Walentynkowej (składającej się z przedstawicieli samorządu kl. 6a i 4b), której zadaniem było dostarczenie po klasach liścików i kartek walentynkowych do szczęśliwych odbiorców.

Skrzynka pocztowa pękała w szwach od ogromu kartek wyrażających sympatię i przyjaźń dla obdarowanych.

Dodatkową atrakcją dnia była „Randka w ciemno z książką”, którą zorganizowała biblioteka szkolna.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć: Walentynki

Samorząd Uczniowski

Fotografia przedstawia ułożone piętrowo książki, które oprawione są w kolorowy papier. Na górze postawiony jest czekoladowy przysmak w biało-czerwonym pudełku z przezroczystym serduszkiem.