• Odwiedziło nas: 1195367

DZIEŃ KOBIET I DZIEŃ MĘŻCZYZN

Z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn, reprezentanci Samorządu Uczniowskiego przygotowali dla Dyrekcji, Nauczycieli i Pracowników naszej szkoły podarunki w postaci własnoręcznie zwiniętych róż z krepiny oraz słodkiego upominku. Wręczaniu towarzyszyły życzenia płynące prosto z uczniowskich serc. Obdarowywani składali też podpisy na przygotowanym przez SU - Certyfikacie Super Kobietek i Certyfikacie Super Mężczyzn, które zostały przyznane naszym drogim Paniom i Panom za ich codzienną postawę oraz wysiłki wkładane w edukację uczniów.

Opis zdjęcia:

Na fotografii trzy dziewczynki i jeden chłopiec oraz pani dyrektor. Chłopiec trzyma wiklinowy kosz z ręcznie robionymi kwiatami, a jeden z tych kwiatów trzyma w ręce pani dyrektor.