• Odwiedziło nas: 1195281

„Ach te nasze kochane kociaki”

Rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-literackiego

„Ach te nasze kochane kociaki”

W konkursie plastyczno-literackim pt. „Ach te nasze słodkie kociaki”  zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski, wzięło udział jedenastu uczniów. Prace przedstawiały  kociaki widziane oczami  uczestników konkursu i przedstawiały codzienne zmagania naszych milusińskich.

W kategorii klas I-III, miejsce I zajęła Emilia Konopka z klasy 2 A , II miejsce Aleksandra Winczura  z klasy 1A, III miejsce przypadło Zuzannie Krupie z 1A .W kategorii klas IV-VI, miejsce I otrzymała Zofia  Marzec z klasy 6 A,  natomiast miejsce II przypadło Gabrieli  Korczyńskiej z kasy 5 a .

Wszyscy uczniowie, którzy wykonali  prace zostali nagrodzeni.

Celem konkursu było zwrócenie uwagi na zwierzęta ze Skawińskiego Schroniska oraz rozwój świadomości pomocy bezdomnym zwierzętom. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy,  a was zachęcamy do niesienia pomocy , zwłaszcza tym najbardziej potrzebującym.

Marzena Kucała, Barbara Leśniewska- Hundla

Opis zdjęcia:

Fotografia przedstawia 9 uczniów w maseczkach, trzymających dyplomy i nagrody za udział w konkursie. Towarzyszą im 2 panie. Wszyscy znajdują się na tle dużej tablicy, na której znajdują się prace plastyczne uczniów.