• Odwiedziło nas: 1195089

"Jeden z dziesięciu"

„Wiedza jest najbardziej wartościowym towarem na świecie”

czyli konkurs „JEDEN Z DZIESIĘCIU” PO RAZ DRUGI I PO RAZ TRZECI

Reprezentanci Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami zorganizowali i przeprowadzili w obecności publiczności zgromadzonej na sali gimnastycznej, kolejne dwie edycje konkursu „Jeden z dziesięciu”.

W drugiej odsłonie turnieju w szranki stanęli uczniowie klas ósmych, a w trzeciej uczniowie klas siódmych.

W dziesięcioosobowych składach, wyposażeni we własną wiedzę, nerwy na wodzy oraz łut szczęścia dzielnie odpowiadali na pytania ułożone przez nauczycieli z wiedzy ogólnej oraz szkolnej.

Po zaciętej rywalizacji udało się wyodrębnić trójkę laureatów w obu kategoriach wiekowych.

Klasy ósme:

I miejsce zajął Michał Jamro 8a

II miejsce zajął Adam Konka 8a

III miejsce zajął Maksymilian Hanek 8a

Klasy siódme:

I miejsce zajął Rafał Sroka 7b

II miejsce zajął Jakub Kasperek 7b

III miejsce zajął Michał Burzyński 7b

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i laureatom.

Jesteśmy zachwyceni ilością pozytywnych komentarzy uczniów oraz nauczycieli odnoszących się do realizacji oraz przeprowadzenia konkursu.

Dumni ze swojej pracy oraz ze swoich kolegów i koleżanek

Reprezentanci SU

Na zdjęciu 1 znajdują się uczniowie klasy 8: dziewięciu chłopców i jedna dziewczynka tuż po wręczeniu nagród za konkurs "1 z 10". Pozują oni na tle dekoracji "1 z 10".

Na zdjęciu 2 znajdują się uczniowie klasy 7: ośmiu chłopców i dwie dziewczynki tuż po wręczeniu nagród za konkurs "1 z 10". Pozują oni na tle dekoracji "1 z 10".