• Odwiedziło nas: 1196381

Szkolny konkurs recytatorski

Lubimy takie konkursy! W piątek 10.06.2022, odbył się konkurs recytatorski dla uczniów klas I-III, zorganizowany przez wychowawczynie klas II - p. Renatę Bieńkowską i p. Martę Słoń. W jury zasiadły: p. wicedyrektor Bożena Wrzoszczyk i p. Anna Dovnar.

Konkurs recytatorski pt "W krainie literatury dziecięcej",  pozwolił dzieciom na rozbudzenie wyobraźni i przedstawienie wybranych wierszy na różnorodny sposób. Pojawiły się wiersze między innymi Jana Brzechwy, Marii Konopnickiej, Juliana Tuwima, Małgorzaty Strzałkowskiej, Rafała Witka, Hanny Łochockiej. Uczniowie przygotowali się do swoich występów, niejednokrotnie wykorzystując ciekawe rekwizyty. Każdy z uczestników został nagrodzony gromkimi brawami, otrzymując dyplom wraz z upominkiem. Laureatami konkursu zostali:

1 miejsce: Daniel Jamka klasa lll b

2 miejsce: Ryszard Podsiadly, klasa l b

3 miejsce: Noemi Szymańska, klasa ll a,

Wyrożnienia:

Alicja Baran, klasa II b

Zuzanna Dąbrowa, klasa Ib.

Gratulujemy!

Opis zdjęcia:

Fotografia przedstawia chłopca trzymającego dyplom i torbę prezentową oraz dwie kobiety stojące po jego prawej i lewej stronie.

Z tyłu znajduje się tablica z napisem konkurs recytatorski.