• Odwiedziło nas: 1203589

Brązowy Medal na Mistrzostwach Świata

W dniach -7-11.08.2022 w miejscowości Salsomaggiore Terme we Włoszech odbywały się  Mistrzostwa Świata Juniorów w Brydżu Sportowym.
Uczeń naszej szkoły Kacper wraz z koleżanka i dwoma kolegami zdobyli  Drużynowo Brązowy Medal Mistrzostw Świata w kategorii do lat 15. W Mistrzostwach  przez 8 dni walczyli zawodnicy z ponad 20 krajów świata między innymi z Kanady, Czech, Indii, Izraela, USA, Szwajcarii, Turcji, Chin, Tajwanu. Czas był bardzo intensywny rozgrywki odbywały się codziennie od 10.00 do 19.00 z 1,5 godzinną przerwą obiadową,. z 12 osobowej Drużyny ze Skawiny 9 zawodników wróciło z medalami:) Polska zajęła 1 miejsce w klasyfikacji medalowej Mistrzostw Świata.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Opis zdjęcia:

Fotografia przedstawia identyfikator z napisem "Kacper Kisielewski", zdjęciem i flagą Polski. Obok leży brązowy medal.