Telefon: 12 275 32 40

• Humor

• Kartka z kalendarza

Kacper Kisielewski srebrnym i złotym medalistą

Miło jest mi poinformować iż Kacper Kisielewski (uczeń klasy 8b)  w tym roku na Mistrzostwach Polski Młodzików, które odbywały się w Wądzyniu w dniach 06-09.10.2022 zdobył dwa medale:

1. Drugie Miejsce ( srebrny medal ) w parach Mikstowych U 15 - Grało 49 par ( 49 dziewcząt oraz 49 chłopców ) z całej Polski
  2. Trzecie Miejsce ( brązowy medal ) w parach Open U 15 -Grały 54 pary ( 108 zawodników) z całej Polski
    Dzięki dwóm medalom Kacpra oraz rezultatom ( w pierwszych 10-ce ), zajętym w pozostałych dwóch kategoriach ( Drużynowo oraz Pary Chłopców ) w klasyfikacji generalnej Szkół w kategorii wiekowej U 15 nasza szkoła została sklasyfikowana na 21 miejscu z 61 szkół których uczniowie grali w Mistrzostwach. Na 1 miejscu było XIV LO " Staszic". W klasyfikacji indywidualnej długofalowej Mistrzostw Kacper zajął 6 miejsce na 154 zawodników ( patrząc na nasza Gminę Skawinę - najwyżej sklasyfikowany z wszystkich dzieciaków które były na zawodach ). Kacper otrzymał gratulacje od Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego jako brązowy Medalista tegorocznych Mistrzostw Świata.