• Odwiedziło nas: 1193662

Pasowanie na Czytelnika 2022

W pierwszym tygodniu grudnia uczniowie klas pierwszych mieli kolejną okazję do świętowania. W obecności pani dyrektor Bożeny Wrzoszczyk, pani wicedyrektor Lucyny Bargiel-Łuszcz oraz pań wychowawczyń odbyło się Pasowanie na Czytelnika  biblioteki szkolnej. Po krótkim wprowadzeniu oraz wspólnej rozmowie na temat regulaminu biblioteki, uczniowie złożyli uroczystą przysięgę Wzorowego Czytelnika. Pamiątką tej uroczystości stały się karty biblioteczne oraz książeczki otrzymane z Instytutu Książki, za które serdecznie dziękujemy. Druga część imprezy odbyła się w bibliotece szkolnej, gdzie nowi czytelnicy wypożyczyli swoje pierwsze czytanki. Mamy nadzieję, że najmłodsi uczniowie naszej szkoły będą często odwiedzać naszą szkolną książnicę.

Anna Stekla- nauczyciel bibliotekarz

Opis zdjęć:

zdj. 1- Dwudziestu uczniów i uczennic oraz trzy kobiety stoją na tle dekoracji. Na dekoracji napis "Biblioteka Szkoły Podstawowej nr 4" oraz "Szkoła Podstawowa nr 4". Dzieci trzymają w rękach książki oraz karty biblioteczne.

zdj. 2- Osiemnastu uczniów wraz z dwiema kobietami stoi na tle dekoracji. Na dekoracji napis "Biblioteka Szkoły Podstawowej nr 4" oraz "Szkoła Podstawowa nr 4". Dzieci trzymają w rękach książki oraz karty biblioteczne.