• Odwiedziło nas: 1203464

Dzień Otwrty w naszej szkole

W miniony wtorek odwiedzili naszą szkołę przyszłoroczni pierwszoklasiści wraz z Rodzicami. Odbył się bowiem Dzień Otwarty, podczas którego mogli poznać szkołę oraz uczestniczyć w ciekawych zajęciach. Spotkanie rozpoczęło się na sali gimnastycznej, gdzie zgromadzonych gości powitała Dyrektor Szkoły Bożena Wrzoszczyk. Pani Dyrektor przedstawiła zgromadzonym podstawowe informacje dotyczące funkcjonowania szkoły oraz rekrutacji. Podczas pierwszej części spotkania swoje talenty muzyczne i taneczne zaprezentowali uczniowie klasy 3a i 3b. Następnie dzieci wzięły udział w zajęciach  z matematyką na wesoło, językowych, plastycznych czy sportowych. Nie zabrakło również wybuchowej chemii czy radosnej zabawy na Magicznym Dywanie oraz spotkania z biblioteką szkolną.

Mamy nadzieję, że pierwsze spotkanie ze szkołą na długo pozostanie w waszej pamięci i do zobaczenia we wrześniu!

Opis zdjęcia:

Fotografia przedstawia tańczące dzieci. Dziewczynki ubrane są w białe bluzeczki i żółte spódniczki, natomiast chłopcy w białe koszule i ciemne spodnie.