• Odwiedziło nas: 1203527

Festiwal Zawodów

W czwartek 27 kwietnia uczniowie klas ósmych wzięli udział w tegorocznym Festiwalu Zawodów podczas którego zapoznawali się z ofertą szkół ponadpodstawowych z terenu Małopolski.
 Festiwal Zawodów to wydarzenie będące zwieńczeniem działań prowadzonych w zakresie doradztwa zawodowego dla uczniów szkół podstawowych w całym województwie małopolskim. Przedsięwzięcie to jest organizowane od 2013 r. we współpracy ze szkołami, a także przedsiębiorcami w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Opis fotografii:
1) Plakat promujący wydarzenie z napisem Festiwal Zawodów w Małopolsce 26- 27 kwietnia EXPO Kraków. Na niebieskim tle wklejone zdjęcia pracowników branży gastronomicznej, chemicznej, medycznej, mechanicznej, informatycznej.

2) Zdjęcie czterech uczniów klas ósmych biorących udział w wydarzeniu Festiwal Zawodów w Małopolsce. W tle widoczna hala EXPO i inni uczestnicy festiwalu.