• Odwiedziło nas: 1203516

Święto Edukacji Narodowej

W miniony piątek 13.10.2023r. w naszej szkole świętowaliśmy uroczyście DEN. Z tej okazji odbyła się akademia na sali gimnastycznej z udziałem społeczności szkolnej i zaproszonych gości. Spotkanie rozpoczęła Pani dyrektor Bożena Wrzoszczyk, która złożyła serdeczne życzenia zgromadzonym. Następnie głos zabrali przedstawiciele Rady Rodziców. Uśmiechom i oklaskom nie było końca, ponieważ Pani Dyrektor wraz z Panią wicedyrektor Lucyną Bargiel- Łuszcz wręczyły nagrody i podziękowania, zarówno dla nauczycieli, jak i pracowników obsługi.
Uroczystość uświetniły występy koła tanecznego pod czujnym okiem Pani Sylwii Kondek oraz koła teatralnego pod egidą Pani Małgorzaty Jamrozik. Nie obyło się również bez wesołej zabawy przy teleturnieju "Jaka to melodia", w której udział wzięli nauczyciele i uczniowie. Uroczystość zakończyła się wręczeniem słodkich, własnoręcznie przygotowanych upominków i życzeń z rąk przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego, a  Rada Rodziców przygotowała wspaniały tort.
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy Uczniom, Nauczycielom oraz Pracownikom Szkoły dużo zdrowia, spełnienia oraz satysfakcji z wykonywanej pracy.