• Odwiedziło nas: 1203563

Kampania Społeczna Bezpieczny Przejazd

PKP Polskie Linie Kolejowe S. A. prowadzą Kampanię Społeczną „Bezpieczny Przejazd", której jednym z zadań jest podnoszenie świadomości o zagrożeniach wynikających z niezachowania szczególnej ostrożności na przejazdach i terenach kolejowych. W ramach prowadzonej kampanii 23 października odbyła się prelekcja edukacyjna w naszej szkole.   Celem spotkania w ramach kampanii „Bezpieczny Przejazd" było  uświadomienie uczniów klas 3, 4 i 5 jak należy się zachować w pobliżu przejazdów kolejowych. Uczniowie dowiedzieli się również jak  i kiedy korzystać z żółtej nalepki znajdującej się  przy rogatkach. Dziękujemy pracownikom kolei za bardzo interesujące i pouczające zajęcia zwiększające bezpieczeństwo naszych uczniów!