• Odwiedziło nas: 1202946

MZU zaprasza do udziału w konkursie

MZU w Skawinie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym: #segregujeMY - kolorujemy
Zapraszamy uczniów szkół podstawowych z Gminy Skawina do udziału w konkursie plastycznym  #segregujeMY - kolorujemy.
Celem konkursu jest rozwijanie świadomości wśród dzieci na temat ochrony środowiska, promowanie dobrych nawyków w postaci segregacji odpadów, motywowanie uczniów do rozwijania pasji artystycznych, a także pokazanie, że mogą mieć wpływ w kształtowanie estetyki przestrzeni miejskiej.
Prace konkursowe należy składać osobiście lub za pośrednictwem poczty w terminie do 30 listopada 2023 roku w siedzibie Miejskiego Zakładu Usługowego Spółka z o. o., ul. Piłsudskiego 25, 32-050 Skawina.
Zwycięska praca tj. pierwsza nagroda główna, ozdobi zabudowę śmieciarki organizatora, o czym zadecyduje komisja konkursowa!
Zapraszamy do udziału
 Więcej informacji na stronie www.mzu.gminaskawina.pl