• Odwiedziło nas: 1190422

ZIMOWE SUKCESY SPORTOWE

5 lutego reprezentacja chłopców w składzie: Szymon Lis, Jakub Dziewoński, Aleksy Wnęk, Tomek Kozik, Piotr Hasiuk, Maciek Romek , Jakub Romek, Kacper Prusak, Sergiusz Wolarek-

zajęli 3 miejsce w Gminnym Turnieju Siatkówki.

Grając "każdy z każdym" zespoły stoczyły sześć pojedynków. Zwycięzcą okazała się reprezentacja Zespołu Szkół Publicznych w Radziszowie. Zawody toczyły się na wyrównanym, wysokim poziomie. Do najbardziej zaciętych pojedynków należał mecz gospodarzy turnieju - SP-4 z Radziszowem. "Czwórka" jako jedyny zespół "urwała" seta Radziszowianom, 3 punktów chłopcom zabrakło w drugim secie do wygrania meczu i zwycięstwa w Turnieju.

Rozdano także nagrody indywidualne. Za najlepiej zagrywającego zawodnika Turnieju uznano Jakuba Dziewońskiego z SP-4. Już po raz trzeci Gminny Turniej mini-siatkówki chłopców o Puchar Dyrektora SP-4 odbył się w naszej szkole. Wszyscy zawodnicy otrzymali nagrody indywidualne .

11 lutego 2013r. w Skawinie na basenie CKiS „Camena” odbyły się powiatowe

zawody pływackie.

W zawodach wystartowało 9 szkół podstawowych,

Zawody indywidualne zostały rozegrane na dystansie 50 metrów każdym stylu pływackim.

Uczennica klasy 4a Wiktoria Adam zajęła 5 miejsce w stylu dowolnym (powiat),  3 miejsce (gmina)

25 lutego na stoku narciarskim w Sieprawiu, odbyły się Indywidualne  Gminne i Powiatowe Mistrzostwa  Narciarstwa Alpejskiego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej .

Zawody Gminne:

1 miejsce       Wiktoria Adam (4a)

2 miejsce        Zosia Orlik (4a)

4 miejsce        Dawid Płonka (3)

Zawody Powiatowe        (uczestniczyły 4 gminy z powiatu ziemskiego krakowskiego)

4 miejsce Wiktoria Adam (awans do zawodów wojewódzkich)

4 miejsce  Dawid Płonka ((awans do zawodów wojewódzkich)

6 miejsce Zosia Orlik

18 lutego w Sieprawiu odbyły się I Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 4 w  Narciarstwie Alpejskim (szkolne eliminacje do zawodów powiatowych)

1 miejsca zajęli Wiktoria Adam i Dawid Płonka – oto Mistrzowie SP4 !

Uczniowie, którzy zajęli miejsca na podium otrzymali nagrodę oraz dyplom. Wszyscy uczestnicy wyjazdu otrzymali czekoladę  (szczególne podziękowania dla Pani Dyrektor)

opracowała : mgr Małgorzata Bobak